Til hovedinnhold
Norli Bokhandel

Den rikeste gutten i verden

2013, E-bok, Bokmål
E-bok

E-bok. Ingen angrerett. Etter kjøp laster du ned e-boka til lesebrett eller app fra siden Mine e-bøker. Mobil/nettbrett: Last ned til appen du foretrekker, f.eks. iBooks (iPhone/iPad) eller Bluefire (Android).

Møt Jon Knoll, den rikeste 12-åringen i verden. Jon har alt han kan ønske seg: sin egen Formel 1-racerbil, 500 par Nike joggesko - og en orangutang til butler. Likevel er han ikke lykkelig. Han har billioner av kroner, men det er bare én ting han virkelig trenger - en venn. "Den rikeste gutten i verden" er den første av David Walliams suksessrike barnebøker på norsk. En kjempemorsom bok, festlig illustrert av Tony Ross.
"Her er alt fornorsket på samme måte som i Harry Potter-serien og Rampete Robinbøkene. Det gjør det enda lettere å anbefale boken for unge lesere, også de som til vanlig ikke er bokslukere. (...) Mitt beste høytlesningstips for høstferien."
Ingeborg Marie Jensen, Stavanger Aftenblad

Produktegenskaper

  • Forfatter

  • Bidragsyter

    Walliams, David (Forfatter) ; Ross, Tony (Illustratør) ; Knudsen, Sverre (Oversetter)
  • Forlag/utgiver

    Aschehoug
  • Format

    E-bok
  • Språk

    Bokmål
  • Tittel på originalspråk

    Billionaire boy
  • Utgivelsesår

    2013
  • Antall sider

    272
  • Kom i salg

    5. sep. 2013
  • Utgave nr.

    1
  • Nivå

    9 - 12
  • Varenummer

    9788203256752

Kundeanmeldelser

Frakt og levering